Taurių Dešimakė
Dvasios savirealizacija. Anofes dvasios gyvenimo. Suvokimas žmonijos norų. Pasiekimas pasaulio vienybės. Situacija: Jausmo brendimas. Jausmų išbandymas brandumu. Giluminių troškimų išsipildymas. Laimingas šeimyninis gyvenimas. Santuoka, krikštynos, vardynos. Šeimos šventė, iškilmingas ritualas. Emocinis, dvasinis ryšys grupės žmonių. Koncertas, opera – tetralinio veiksmo emocijos. Naujas namas, butas, sodas, gera gyvenimui vieta. Emocijos viduje bendravimo rato. Emocinis ryšys su ilgaamžiškomis pasekmėmis. Sėkmingas kovos ir priešiškumo užbaigimas. Tylios nuoseklios sėkmės pasekmės.
Charakteris (pozityvus veikimas):
Dvasios tobulumas. Vidinė jausmų galia. Meilė žmonėms. Meilė vaikams. Atidumas kitų žmonių jausmams, dvasinis ryšys su supančiais artimais žmonėmis. Geri, įsitraukę, impulsyvūs, nepriklausomi, sąžiningi su savimi. Siekis saviraiškos ir lyderystės. Savipažinimo trauka. Išmintinga pusiausvyra: proto ir emocijų ramybė. Aktyvumas dera su atkaklumu ir lankstumu. Charizma, patrauklumas, publikos numylėtinis, gerbiamas lyderis. Grožis. Asmeninis gyvenimo ritmas.
Charakteris (negatyvus veikimas):
Nesugebėjimas atskirti pažadų ir jų ištesėjimo. Savo trokštamų norų išsipildymą įgyvendina priklausomai nuo išorės aplinkybių, o ne nuo savo vidinės jėgos. „amžinas vaikas“, valios nebuvimas, savo nuomonės, polinkis perdėti, iliuzijos. Emocinis išsekimas. Perdėtas atlaidumas sau ir kitiems žmonėms. Pavydas, nuoskaudos, melas, neapykanta, išdavystės. Meilė be atsako. Skupumas. Skandalistas, priekabiautojas. Perdėtas egoizmas ir egocentrizmas. Pyktis, susierzinimas. Prievarta, gniuždymas, manipuliavimas emocijomis. Apsėdimas meilės objektu.
Įvedimo korta:
Ant marių – vandenyno, ant salos Bujanos auga stebuklingas medis. Ant jo šakų, permatomame danguje spindi vaivorykštė iš dešimties įvairiaspalvių brangių taurių, iki viršaus pripildytų palaimos nektaru. Jose bręsta norų perlai. O medžio šaknys auga į gylį vandenyno, kur iš pačių gelmių kyla švarūs vandenys meilės šaltinio. Ir tarp šitų šaknų švariame vandenyje gyvena auksinės žuvytės- norų pildytojos.
Sujungimas Taurių dešimakės ir Taurių princesės:
Ir tada užgeso diena, ateina vakaras. Danguje suspindo žvaigždės, spalvotos ir ryškios. Tada ateina Princesė taurių iš savo laivelio į stebuklingą salą. Švelnia ranka išrenka iš taurių stebuklingo medžio sunokusius perlus, o auksinį norų smėlį supila į taures, pripildytas palaimos nektaru. Tegu bręsta naujas, pripildytas meilės, perlas. Ir taip – amžinai...