BALTOJI KORTA – KEIČIANTYS REALYBĘ

Pagrindinė užduotis žmogaus su šiuo Spinduliu, yra ideologijos ir gyvenimo pozicijos keitimas didelėms žmonių grupėms ir visuotinės socialinės moralės. Ar reikia kalbėti apie tai, kad šiuolaikinėje visuomenėje valstybės interesai yra aukščiau už paprasto žmogaus interesus. Valstybei naudinga visuotinė lygybė ir dvasiškai pasyvūs žmonės. Naudinga, kad kiekvienas žmogus eitų socialiai priimtinu keliu, kad individų minia eitų lygia kryptinga srove, naudinga žmonėms esantiems valdžioje. Aišku, kad ši nauda paaiškinama, kad taip bus geriau visiems ir kiekvienam atskirai. O „Baltosios kortos“ užduotis, savo darbu pasiekti, kad atsirastų kita tendencija – Valstybė žmonių tarnyboje ir žmogaus vystymosi interesams su jo individualiomis užduotimis.

Galima sakyti, kad „Baltosios kortos“ užduotis, tokių socialinių normų ir standartų sukūrimas, prie kurių žmonės tampa labiau „gyvi“

Kad jie atskleistų savo individualius talentus ir surastų savo vietą visuomenėje, atitinkančią būtent jų likimą, ir tuo pačiu taptų labiau savarankiški, atsakingi, pasirengę ne tik priimti sprendimus, bet ir jų pasekmes. Žmogus prasideda šeimoje užduotis „Baltosios kortos“ išgydyti santuokos rūmus nuo patologijų. Mažo žmogaus auklėjimu užsiima Valstybė ( vaikų darželiuose, mokyklose, per televiziją ar knygas) - „Baltosios kortos“ užduotis, išgydyti socialinį išsilavinimą, pavyzdžiui, kad pedagogikos prioritetas nebūtų daryti vaikus patogius suaugusiems ar visuomenei, o tam kad vaikai vertintų savo individualumą , „nesusirgdami“ tuo pačiu jausmu asmeninio svarbumo. Apskritai, kiekviename žmogaus vystymosi etape, Valstybė įtapoja jo vystymąsi, laužydama kitokius žmones, nepasiruošusius gyventi vidutiniško gyvenimo. Suprantama, kad tokia užduotis negali būti realizuota anksčiau, kaip žmogus su „Baltosios kortos“ Spinduliu taps sąmoningu ir įgys gilų ryšį su aukščiausiuoju Egregoru. Visuomenė – tai visų pirma sistema, o tai reiškia kad vienos jos dalies keitimas, neišvengiamai atsispindės ir kitose. Kaip pakeisti pedagogiką be medicinos ? Kaip pakeisti požiūrį į Dievą ir nekeisti tuo pačiu visuomeninių informavimo priemonių? Todėl „Baltosios kortos“ darbas labai jautrus, nuoseklus, netiesioginis. Ne visi žmonės ,su šiuo likimu suvokia, kas būtent keičiasi nuo jų dainų, knygų, paskaitų. Žmonės „Baltosios kortos“ gali būti orientuoti į tai, kad keisti žmonių grupės sąmonę ir per šį pokytį keisti visuomenę – tai „Baltosios kortos“ einančios kūrybos keliu. Kažkas iš jų eina psichologijos ar ezoterikos keliu, kažkas tapo politiku arba užima aukštą postą dienraštyje ar žurnale, kažkas nuėjo į mokslą ir siekia moksliniu keliu įrodyti, kad žmonijai reikia keisti požiūrį į mūsų planeta.

PSICHOLOGINĖS SAVYBĖS

Nestandartinis mąstymas, aukštas vidinės jėgos lygis ( išdirbtame variante), charizma, mokėjimas įtikinti.

„Baltosios kortos“ tiksliai dalinasi į „miegančias“ ir „veikiančias“

„Miegančios“- tie kurie nuo mažens atsidūrė sunkiose gyvenimo sąlygose ir, patekę į perdėtai socialiai orientuotų tėvų įtaką, nesusitvarkė ir pilnai nutraukė ryšius su savo tikrąja prigimtimi. Jiems aukščiau parašyta tinka tik dalinai, nes visa energija buvo panaudota tam, kad uždrausti sau, skleisti savo energiją.

„Veikiančios“ – žmonės išsaugoję kontaktą su Spinduliu ir išvystę nuostabius socialinės adaptacijos būdus. „Baltoji korta“ nors dažniausiai ir užima privilegijuotą padėtį, bet tuo pat metu niekaip neišsiskiria iš kitų savo socialinės grupės atstovų. Toks elgesys iš vienos pusės leidžia, labai sėkmingai megzti kontaktus su kitais žmonėmis. Tai būtina norint „Baltajai kortai“ realizuoti savo likimą. Tuo pačiu „Baltosios kortos“ žmogus turi įgimtą savybę bendrauti kaip lygus su lygiu su bet kuriuo žmogumi, nepriklausomai nuo jo socialinės padėties. Iš kitos pusės suteikia „Baltosioms kortoms“ nepastebimai įtakoti pasaulinę santvarką, einant ramiu evoliucinių keitimų keliu.