MAGAS (I) – IDĖJOS, DOVANOTOS DIEVO
Žmogus, kuris atrado savyje „Magą“ , t.y. kuris atidarė savyje šią energiją ir perleidžia ją per save, tai žmogus kuris bet kuriuo metu ( pilnai įsisavinus spindulį) gali atsakyti į klausimą „ką daryti“ , „kaip“ ir tt. Jis gali spontaniškai prisijungti prie srauto, kad gauti iš jo reikiamą informaciją, atsakymui į klausimą. Magas- tai idėjų transliuotojas. Kaip pavyzdžiui Mendelejevas būtent „Mago“ sraute, paėmė informacija apie savo įžymiąją lentelę. Jis nesugalvojo jos iš nieko ( kaip Juokdarys), jis nesužinojo priežasties, atsiradimo būtent tokios sistemos lentelės (Žynė), jis paprasčiausiai sužinojo informaciją, gavo atsakymą į savo klausimą. Ir priklausomai nuo to kaip giliai užduotas klausimas, taip tiksliai informacija ir gaunama ( žmogui reikalingas laikas tam, kad jis suvoktų ir „parsisiųstų“ iš informacinio iš kanalo). Čia įžvelgiama tam tikra specializacija. Yra žmonės, geriau gaunantys atsakymus į bendrus klausimus, taip kaip yra žmonės galintys tiksliau atsakyti į asmeninius klausimus. Tai nepriklauso nuo Spindulio įsisavinimo, bet susiję su praleidžiamos per save energijos kiekiu/ arba informacijos srauto. Gimęs po „Mago“ spinduliu - kūrybingas, aktyvus žmogus, daugiau „sprinteris“, negu „maratoninikas“. Jis greičiau impulsyvus, nei rafinuotai nuoseklus. Užsidega idėja (arba problema) ir ieško jos realizacijos galimybių (arba sprendimų), bet gavęs atsakymus į savo klausimus, realizavęs savo idėjas, žmogus praranda suinteresuotumą ( energija išeina). Žmogui svarbus pats idėjos įgyvendinimas... Dažniausiai po idėjos įgyvendinimu, turima omenyje, paprasčiausias pasakojimas apie ją, be tikslo ją realizuoti, todėl „Magas daugiau idėjinis motyvatorius, negu veiksmo žmogus
PSICHOLOGINĖS SAVYBĖS
Nekantrumas, impulsyvumas, charizma, atvirumas, psichinis ir fizinis aktyvumas, emocionalumas. Gyvas protas. Žmogus ratifikuoja save su supančiu pasauliu, retai būna materialistu. Jam svarbu, kad jį suptų aplinka padedanti jam kurti kažką naujo ( kad bent jau niekas netrukdytų procesui). Spindulys greičiau vyriškas nei moteriškas. Žmogus su „Mago“ spinduliu išsiskiria originaliu mąstymu, jo prioritetas individualumas, o ne kolektyvinė sąmonė. Lygindamas save su kitais žmonėmis, „Magas“ gali kompleksuoti dėl „sprinterio“ savybių ir vystyti savyje maratonininko savybes, tokias kaip nuoseklumas, mokėjimas pabaigti pradėtus darbus, netgi tada kai jo energija išeina. Tai prieštaraus jo prigimčiai ir neatneš geidžiamo rezultato.
Specialybės, dažniausiai pasitaikančios tarp „Magų“ : marketingistas, komercijos direktorius, poetas, rašytojas, dailininkas, advokatas, psichologas, dizaineris, mokslininkas. Orientacija daugiau į save nei į komandą.
KARMINĖS UŽDUOTYS
„Baltos varnos“ kompleksas, vienišiaus jausmas ( arba baisu pasakyti naujas idėjas, nepriimtinas aplinkiniams), netikri draugai, vidiniai blokai. Siekis spręsti problemas viduje savo proto, ir kaip pasekmė bėgimas nuo realybės į asmenines fantazijas, knygas, internetą. Ambicingumas ir arogancija išorėje, bet savęs nuvertinimas viduje. Nuo to dvilypiškumas: jaučiasi arba genijumi arba menkysta, beje dažnas persijungimas iš vienos būsenos į kitą. Vidinio ir išorinio rango neatitikimas. (vidinis dažniausiai aukštesnis už viršutinį)
IŠDIRBIMO LYGIAI
1. Lygis. Fantazuotojas ir išgalvotojas.
Tas, kas moka surasti harmoningą ir lengvą įgyvendinime išeitį sudėtingose situacijose. Spindulys nereikalauja savo realizacijos išoriniame pasaulyje, todėl gali įsijungti tik savo poreikių tenkinimui. Žmogus mėgsta pasvarstyti. Daug mokosi pastovumo, dažnai nuklysta nuo savo idėjų realizacijos, tik pradėjęs veikti ar papasakojęs apie jas. ( dažnai tai atsitinka po to kai jis pasidalina savo idėja su aplinkiniais)
2. Lygis. Nuostabus draugas – patarėjas
Jis visada gali patarti kaip rasti išeitį sudėtingose situacijose, bet tuo pačiu asmeninis gyvenimas nesutvarkytas ir pats patarimų ieško pas kitus. Dažnai dirba ten, kur jo iniciatyva ne tik nesveikintina, bet ir smerkiama. Apsupa save aplinkybėmis, kuriuose negali realizuoti savo kūrybinio potencialo. Spindulys, dažniausiai realizuojamas hobiuose, bet žmogus pats savimi nepatenkintas arba negali nukreipti savo energijos darbui.
3. Lygis. Uždirba iš savo sumanymų ir idėjų.
Ateina supratimas, kad iš idėjų ir fantazijų galima uždirbti. Atsiranda darbas, kuriame spindulio energija gali būti realizuota arba hobis tampa darbu, atnešančiu pinigus... Pradiniame šio etapo įsisavinime, šeimyniniame ir asmeniniame gyvenime „Mago“ fantazija neranda tinkamo pritaikymo. Dažniausiai šeimyninis interesas perkeliamas į darbinius, socialinius tik po pilno etapo išdirbimo galima jį realizuoti šeimyniniame gyvenime.
4. Lygis.
Perėjimas nuo kiekio prie kokybės. Knygos parašymas, saito sukūrimas, vienminčių kompanijos suvienijimas ( dizainerių, mokslininkų), kas leidžia išsilaisvinti iš tapusio įprastu darbo.
5. Lygis.
Tarnavimas Spinduliui. Naujų kūrybos krypčių sukūrimas, pavyzdžiui naujų meno rūšių. Asmens laisvės propagavimas nuo socialinio ribojimo. Sociumo pakeitimas dėl kūrybos galimybių plėtros.